GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Taylor Momsen: „Hoću da me uzimaju zaozbiljno!“

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Lady Mihaela

Lady Mihaela
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Zvezda serije Gossip Girl kaže da joj je muka od ljudi koji je konstantno podsećaju na činjenicu da ima samo 16 godina!

Glumica i rokerka Taylor Momsen izjavila je nedavno za tinejdžerski magazin Seventeen: „Mislim da me ljudi ne uzimaju zaozbiljno samo zbog toga što imam 16 godina. Oni misle da većina šesnaestogodišnjaka pojma nema šta želi u životu, ali ja zaista znam šta hoću. Razmišljam o tome još od svoje druge godine.“

„Obožavam da radim, pravi sam radoholičar, a niko mi ne veruje,“ nastavlja Taylor, koja je sve uspešnija i kao pevačica grupe The Pretty Wreckless. „Ponekad u tonskom studiju ostanem i do tri sata ujutro.“

Hanna

Hanna
No way!
No way!

E pa blago njoj ako zna!
Jer ja nemam pojma. Ja samo želim biti sretna.

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Super ako zna. Jer ja se nikako ne mogu odlučit. Stalno mijenjam mišljenje -.-

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.