GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Taylor Momsen: ”Drago mi je što nisam ‘Hannah Montana”

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Lady Mihaela

Lady Mihaela
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Taylor Momsen kaže da je odahnula što je ranije izgubila ulogu Hannah Montana od Miley Cyrus, jer ne bi uspela da održava teen ideale.

Zvezda Gossip Girla je imala samo devet godina kada je zajedno sa Miley izabrana među tri finalistkinje za Disneyevu ulogu.

Sada, Taylor živi život rok zvezde dok svira sa svojim bendom ”The Pretty Reckless” i drago joj je što nije ušla u porodični Disney program.

“Iskreno, da sam završila kao Hannah Montana, ne znam da li bi to uspelo. Sigurno bi im u nekom momentu rekla da o***bu i otišla. Super je sve ispalo za Miley, ali meni se baš dopada ono što sada radim i zaista cenim što imam priliku da budem ono što jesam.”

Hanna

Hanna
No way!
No way!

I ja mislim da Miley way better za ulogu Hannah.
Taylor mi je za te bitchy uloge.

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Da, slažem sa da je Taylor za bitchy uloge, a Miley ne podnosim >.

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Meni je Miley jako draga. Smile

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Skroz se slažem s vama, pogotovo s Anom Very Happy
I mean, Miley je OK al' ja ju nemogu smislit.

https://ggdaily.forumcroatian.com

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.