GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Taylor Momsen

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Taylor Momsen Empty Taylor Momsen čet tra 15, 2010 10:04 pm

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Momsen, poznatija kao Jenny Humphrey u seriji 'Tračerica', kaže da ne želi biti ničiji idol i ne želi prestati pušiti cigarete kako bi nekome zbog toga postala uzor
Naime, mlađahnoj je glumici samo 16 godina, a već puši u javnosti. O tome kaže: ''Da, ja pušim, pa što? Nije da klincima oko sebe govorim da si odu kupiti kutiju cigareta!'' Taylor nastavlja: ''Kada u javnosti pušim i netko stavi moju fotku na internet, to nije moj problem. Ja samo živim svoj život. Ne živim ga zbog drugih, nego zbog sebe!'' Također, Taylor je poručila roditeljima koji misle da loše utječe na njihovu djecu jednostavno ugase TV kada je ona na programu.''Ja ne želim biti ničiji uzor!'' zaključila je zločesta Taylor Momsen.

CREDIT:[You must be registered and logged in to see this link.]

2Taylor Momsen Empty Re: Taylor Momsen sub tra 17, 2010 11:11 am

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

hahah malo je zlocesta xD al bi trebala prestat pusit her joj skodi zdravlju i njenoj ljepoti Very Happy

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.