GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

TAYLOR MOMSEN: BUNTOVNA, ZLOČESTA I SAMO SVOJA

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Tko je, dovraga, Taylor Momsen i što uopće reći njoj, a pritom ne isprovocirati reakciju neke udruge za zaštitu nečega? Ima tek 16, a već “puši, pije, tulumari", psuje kao velika, "obožava skupe stvari“... Njena omiljena riječ je fuck, naprosto je zaljubljena u nju; nadamo se da ne zna što to znači. Ipak je još mala!

Najkontroverznija tinejdžerica svijeta, Taylor Momsen, svakim svojim potezom nastoji nas uvjeriti kako je hodajuća Sodoma i Gomora. Njezin rječnik na momente djeluje zaista komično (fuck, fucking, fucks) i podsjeća nas na izlizane stereotipe razmaženih američkih derišta iz South Parka. No, unatoč medijskoj vatri koju izaziva na svakom koraku, Taylor je definitivno zanimljiva i pametna curica!
Tek joj je 16, a već u džepu ima unosan ugovor s agencijom IMG. Ona je glumica, glazbenica i manekenka. Idealna juniorska predstavnica svijeta slavnih 21. stoljeća: Provokativni estradni multitalent, kao neka mala kombinacija Jennifer Lopez, Kate Moss i Lady Gage! Moralisti ju stalno kritiziraju, ali njoj se živo jebe za sve.
“Iskreno, jebeno me ne zanima što drugi misle! Žao mi je što mislite da loše utječem na vašu djecu, ali to je njihov i vaš problem. Ne mogu odgovarati za tuđe živote. Ne zanimate me!“, kaže mala slatka Taylor za londonski Times.

"Internet je najgori"

Popularnost donosi dobre i loše stvari, sve je to na svojoj nježnoj tinejdžerskoj koži Taylor već osjetila. “Kamo god da krenem ljudi me uznemiravaju. To je ludilo! Internet je ipak najgori. Komentari ispod članaka su toliko odvratni da nekada ne mogu vjerovati da postoje takvi ljudi“, ogorčena je Taylor.

Rođena u Missouriju, odrasla u Marylandu, Momsen danas živi tamo gdje je svijet otišao najdalje – u New Yorku! Sa školom je raščistila u 14. godini, danju glumi, a noću 'partija' i svira. Druži se samo sa starijima od sebe. “Davno sam shvatila da sam previše zrela za svoje godine. Uopće se ne družim s vršnjacima, živim kao i sve odrasle zaposlene osobe“, kaže odvažna Taylor.

Živi za modu, a magazini mudro koriste njene vrline i mane. “Oboooožavam Chanel! Ali i YSL. I Balmain. I Alexandera Wanga!“, otkriva nam zločesta supertinejdžerica.

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Po meni je totalno drugačija od lika kojeg glumi u GGu.

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Da, jeste. Užasno

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Meni je to baš super. Very Happy

https://ggdaily.forumcroatian.com

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Meni se ona sviđa. Svoja je i živo joj se je*e što drugi misle. ♥️

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.