GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Reputacija

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Reputacija Empty Reputacija uto tra 20, 2010 5:37 pm

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Kao što vidite dodana je reputacija iliti ovi plusići i minusići. Nemojte se zezati s tim, tko bude to radio unatoč pravila - slijedi opomena!

Ovdje možete komentirati i raspravljati o tome!

https://ggdaily.forumcroatian.com

2Reputacija Empty Re: Reputacija pon tra 26, 2010 10:33 am

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Dakle zašto nekome članu dodati reputaciju? ili oduzeti?

3Reputacija Empty Re: Reputacija pon tra 26, 2010 10:36 am

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Ako ja npr., napišem: "Ovdje su članovi odlični i aktivni" - možeš mi dati plusić! Ali nemojte to raditi, samo ako mislite da je komentar dobar, pametan i poučan!
A ako napišem: "Članovi su užas, samo offaju i spamaju" - možeš mi dati minusić. Ali samo ako je komentar uvrijedljiv, ili je off i spam! Samo onda!

NE ZEZAJTE SE S REPUTACIJOM!

https://ggdaily.forumcroatian.com

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.