GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Chace Crawford: 'Znam da sam seksi i zgodan'

+4
Blair <3
Dorothy
Alisper 4ever
leichy
8 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Chace Crawford, jedan od najatraktivnijih glumaca iz hit TV serije 'Gossip Girl', nije nimalo skroman kad je riječ o njegovom izgledu. Taj 24-godišnjak kaže da se smatra seksi i zgodnim
Nate iz ove popularne serije o mladim bogatašima s Manhattana svjestan je svojeg izgleda i zaključio je da velik dio uspjeha duguje upravo tome.

'Ne pokušavam poreći činjenicu da sam puno toga postigao zahvaljujući dobrim genima. Istina je da je serija 'Gossip Girl' popularna između ostalog i zbog toga. Svjestan sam toga i to mi nimalo ne smeta', kaže glumac, koji bi jednog dana želio biti nasljednik Brada Pitta.

Mladi Chase se zahvalio i svojim roditeljima.

'Imao sam dosta sreće jer sam naslijedio dobre gene od svojih roditelja, koji su vrlo lijepi ljudi', objasnio je da u Hollywoodu prolaze određeni tipovi izgleda.

'Volim lijepo izgledati, a kad nađem traperice koje mi se sviđaju, kupim odmah nekoliko pari', otkrio je Chase i dodao da je pomalo opterećen svojom kosom te da je stalno namješta.

Alisper 4ever

Alisper 4ever
No way!
No way!

Pa je seksi i zgodan.. Wink

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Je, al meni je ovo malo umišljeno lol.

Alisper 4ever

Alisper 4ever
No way!
No way!

Da i meni ali nema veze.. Wink

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Što smo si umišljeni, haha. Nije ni važno, smije biti. Razz

https://ggdaily.forumcroatian.com

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Tako je, smije-.

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

I mi znamo da si seksii i zgodan Cool

GossipGirl

GossipGirl
No way!
No way!

koji kompleksi

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Zvuči ufurano ali čovjek je realan!

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Hanna je napisao/la:Zvuči ufurano ali čovjek je realan!
Slažem se :3

Lady Mihaela

Lady Mihaela
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Hanna je napisao/la:Zvuči ufurano ali čovjek je realan!

Slažem se :?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.