GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

I Penn Badgley bi u pjevače

+3
Alisper 4ever
Dorothy
leichy
7 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1I Penn Badgley bi u pjevače Empty I Penn Badgley bi u pjevače pon tra 26, 2010 10:56 am

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Penn Badgley, 22-godišnji glumac koji u hit teen seriji 'Gossip Girl' igra Dana Humphreyja, otkrio je da mašta o glazbenoj karijeri
Glumac koji je u vezi s kolegicom iz serije Blake Lively (Serena Van Der Woodsten) kaže da je već skladao nekoliko pjesama, no za razliku od svojih prijateljica sa seta, glumica Leighton Meester i Taylor Momsen koje su se već otisnule u pop/rock vode, Penn se vidi više u svijetu klasike.

'Moj životni san je odsvirati koncert s malim orkestrom, s gudačima, rogom i orguljama. Ja bih svirao klavijature, gitaru i pjevao bih. Ali ako je ikako moguće, ne bih htio biti frontmen', kaže Penn koji je jednu pjesmu posvetio svojoj voljenoj Blake.

'Rekla je da joj je to najdraži dar od mene. I zamislite – svidjela joj se pjesma', otkrio je Badgley za magazin InStyle.

Fanovi koji umiru od želje čuti kako to zvuči Dan iz 'Gossip Girl' ipak će se morati strpjeti do svibnja iduće godine, za kad je najavio svoj prvi singl.

2I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače pon tra 26, 2010 10:57 am

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Jedva čekam to čuti! Smile

https://ggdaily.forumcroatian.com

3I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače pon tra 26, 2010 10:58 am

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Ne znam kako pjeva tako da ...

4I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače pon tra 26, 2010 11:00 am

Alisper 4ever

Alisper 4ever
No way!
No way!

I ja isto jedva čeka.. Wink

5I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače pon tra 26, 2010 8:37 pm

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

jedva cekam da cujem kakav mu je glaas

6I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače pon tra 26, 2010 9:58 pm

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Ja isto.

7I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače sub svi 08, 2010 2:38 pm

Serena

Serena
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Sumnjam da će uspjet... Ali aj dobro. Vidjet ćemo.

8I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače sub svi 08, 2010 2:38 pm

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Vidjeti ćemo

9I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače sub svi 08, 2010 11:04 pm

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Nadam se da lijepo pjeva Very Happy

10I Penn Badgley bi u pjevače Empty Re: I Penn Badgley bi u pjevače uto svi 11, 2010 9:19 pm

Hanna

Hanna
No way!
No way!

God, no.
Ne želim baš to haha.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.