GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Mrzim snimati scene seksa

+3
Ana
Alisper 4ever
leichy
7 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Mrzim snimati scene seksa Empty Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 10:48 am

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Plavokosa ljepotica Blake Lively koja je očarala svoje brojne obožavatelje kao bogatašica Serena van der Woodsen u popularnoj seriji TV 'Gossip Girl', otkrila je za magazin Esquire da joj je bilo neugodno dok je snimala golišave scene za potrebe svog novog filma 'The Town'
Dugonoga Blake koja je u privatnom životu u ljubavnoj vezi s kolegom iz serije Pennom Badgleyjem kaže da joj to filmsko iskustvo nije ostalo u lijepu sjećanju.

'Morala sam snimiti scenu seksa za 'The Town'. To zbilja nije bilo ugodno. Osjećala sam se čudno i željela sam samo da što prije odradim', rekla je Blake koja je za naslovnicu Esquirea pozirala u crnim gaćicama i kožnoj rokerskoj jakni. Riječ je o broju magazina iz veljače koji na kioske širom svijeta stiže 19. siječnja.

'The Town', krimi-dramu, režira glumac Ben Affleck a premijera je zakazana za rujan 2010. Lijepa je glumica otkrila i da prilikom izbora uloga vjeruje isključivo sebi.

'Ljude me ponekad znaju pokušavati uvjeriti kako bi nešto bilo dobro za moju karijeru, no ja se uvijek ravnam prema nekom svom instinktu', izjavila je Blake (22).

2Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 10:51 am

Alisper 4ever

Alisper 4ever
No way!
No way!

To bi i ja isto mrzila... da glumim u GG.. Laughing

3Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 10:51 am

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Vjerujem, da bih

4Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 10:51 am

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

I meni bi bilo tak >.<

5Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 10:52 am

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Pa naravno, odvratno. svi bi tak <.> užas!

https://ggdaily.forumcroatian.com

6Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 10:59 am

Alisper 4ever

Alisper 4ever
No way!
No way!

Dorothy je napisao/la:Pa naravno, odvratno. svi bi tak <.> užas!


Slažem se! a još pred ljudima.. odurnoo

7Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 11:11 am

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Alisper 4ever je napisao/la:
Dorothy je napisao/la:Pa naravno, odvratno. svi bi tak <.> užas!


Slažem se! a još pred ljudima.. odurnoo

Da, pred 20 asistenta, 3 redatelja, dva producenta, 50 stažista, 20 kamermana i još njih 10 tam. Grozno! Nebi nikad!

https://ggdaily.forumcroatian.com

8Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 11:12 am

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Ajme, ni ja. Nikada!

9Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 11:14 am

Alisper 4ever

Alisper 4ever
No way!
No way!

Dorothy je napisao/la:
Alisper 4ever je napisao/la:
Dorothy je napisao/la:Pa naravno, odvratno. svi bi tak <.> užas!


Slažem se! a još pred ljudima.. odurnoo

Da, pred 20 asistenta, 3 redatelja, dva producenta, 50 stažista, 20 kamermana i još njih 10 tam. Grozno! Nebi nikad!


Katastrofa!

10Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 8:58 pm

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

Da i jos da roditelji gledaju It wasn\'t me

11Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pon tra 26, 2010 9:58 pm

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Uff to nije ljepo.

12Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa uto svi 18, 2010 7:56 pm

Lady Mihaela

Lady Mihaela
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Fuj, užasno ... Ne bih to nikada uradila, pogotovo pred kamerama ... Ijuu...

13Mrzim snimati scene seksa Empty Re: Mrzim snimati scene seksa pet svi 21, 2010 10:39 pm

Hanna

Hanna
No way!
No way!

To je najgore snimati vjerojatno. Neutral
I meni bi tako bilo. I onda pol svijeta vidi, ma krasno.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.