GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Ekscentrična Lady Gaga predstavlja novi singl u seriji „Gossip girl“

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

U jednoj od epizoda serije „Gossip Girl“ pojavljiviti će se ekscentrična pjevačica Lady Gage, a procurile su i prve fotografije pop zvijezda s seta s zvijezdama Penn Badgley i Leightonom Meesterom. Pjevačica će svoj novi singl „Bad Romance“ predstaviti u epizodi koja će se prikazati 16. studenog.

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Da, da to sam čula. I sama će glumiti u jednoj epizodi! Jedva čekam!
Lady Gaga + Gossip Girl >>SAVRŠENO!<<

https://ggdaily.forumcroatian.com

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Slažem se, super je to.

Alisper 4ever

Alisper 4ever
No way!
No way!

Predobroo ja ću to morati gledati.. Wink

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Lady Gaga <3
Ovo je savršenoo Very Happy

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Da je, baš me zanima kako će to ispasti

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

Dorothy je napisao/la:Da, da to sam čula. I sama će glumiti u jednoj epizodi! Jedva čekam!
Lady Gaga + Gossip Girl >>SAVRŠENO!<<

Da,Super match Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.